Program dla firm

Masz firmę? Z Programem NOMI Biznes  możesz zyskać  więcej!

Wystarczy, że zarejestrujesz się w naszym programie dla firm NOMI Biznes.

Program NOMI Biznes powstał z myślą o Klientach, którzy w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą  dokonują zakupów w NOMI.

                                

                                                         

 

 

 

 

Bełchatów

Ul. Kolejowa 4

Drzewosz

Mateusz

b2bbelchatow@nomi.pl

661-391-567

b2bbelchatow2@nomi.pl

661-391-416

Biała Podlaska

Ul. Sidorska 100

Piętka

Edyta

b2bbialap2@nomi.pl

661-391-515

Stawecki

Mirosław

b2bbialap@nomi.pl

661-391-577

Dębica

Ul. Rzeszowska 114

Czekaj

Edyta

b2bdebica@nomi.pl

661-390-175

Mazur

Mateusz

b2bdebica2@nomi.com

661-390-174

Dzierżoniów

Ul. Batalionów   Chłopskich 97a

Włodarczyk

Patryk

b2bdzierzoniow2@nomi.pl

661-390-889

Bartodziej

Bartłomiej

b2bdzierzoniow@nomi.pl

661-390-817

Elbląg

Ul. Grunwaldzka 2

Żurański

 

Grzegorz

 

b2belblag@nomi.pl

661-391-594

b2belblag2@nomi.pl

661-390-023

Gdynia

Ul. Płk. Dąbka 338

Neufeld

Bożena

b2bgdynia@nomi.pl

661-390-883

Kwiatkowska

Katarzyna

b2bgdynia2@nomi.pl

661-390-893

Inowrocław

Ul. Wojska Polskiego 16

Czyżewski

Robert

b2binowroclaw@nomi.pl

661-391-402

Staszak

Jarosław

b2binowroclaw2@nomi.pl

661-390-493

Kielce

Ul. Zagnańska 119

 

 

 

661-391-060

 

 

 

661-390-005

Kluczbork

Ul. Byczynska 99

Piekarczyk

Dominika

b2bkluczbork2@nomi.pl

661-390-818

Greś

Dariusz

b2bkluczbork@nomi.pl

661-390-879

Konin

Ul. Paderewskiego 8

Napieralski

Piotr

b2bkonin2@nomi.pl

661-391-494

Waligóra

Jacek

b2bkonin@nomi.pl

661-391-449

Koszalin

Ul. Bohaterów Warszawy   2a

                                       

                  

 

661-391-437

   

 

603-744-188

Nowy Sacz

Ul. Prażmowskiego 7

Jurecki

Grzegorz

b2bnowysacz@nomi.pl

661-391-137

Wilk

Łukasz

b2bnowysacz2@nomi.pl

661-391-146

Pabianice

Ul. Zamkowa 31

Nowak

Dębski

Krzysztof

Sebastian

b2bpabianice@nomi.com.pl

661-391-097

b2bpabianice2@nomi.pl

661-391-089

Piła

Ul. Ogińskiego 33

Papliński

Paweł

b2bpila@nomi.com.pl

661-391-195

Przewoźniak

Małgorzata

b2bpila2@nomi.com.pl

661-391-742

Piotrków Tryb.

Ul. Gen. Wł. Sikorskiego 13/17

Rokita                   Marcin

Łuczak                 Marzena

b2bpiotrkow@nomi.pl

661-391-458

b2bpiotrkow2@nomi.pl

661-390-058

Płock

Ul. Przemysłowa 1

 

 

b2bplock@nomi.com.pl

661-390-024

Majerowski

Emil

b2bplock@nomi.com.pl

661-391-254

Pruszcz Gd.

Ul.Domejki 3

Płomiński 

 Robert

b2bpruszcz@nomi.pl

661-390-978

 

 

b2bpruszcz2@nomi.pl

661-391-847

Przemyśl

Ul. 29 Listopada 4

Maciuszek

Jarosław

b2bprzemysl@nomi.com.pl

661-391-806

Obłoza

Dominik

b2bprzemysl2@nomi.pl

661-391-838

Radom

Ul. Żółkiewskiego 4

 Orzechowski

 Błażej

b2bradom@nomi.pl

661-391-033

 Bolek

 Ewa

b2bradom2@nomi.pl

661-390-262

Radomsko

Ul. Kopiec 19

 

 

b2bradomsko@nomi.pl

661-391-066

 

 

b2bradomsko2@nomi.pl

661-390-021

Siedlce

Ul. Brzeska 134

Pszkit

Mariola

b2bsiedlce@nomi.pl

661-391-468

Saczuk

Paweł

b2bsiedlce2@nomi.pl

661-391-452

Siemianowice

Ul. Jagiełły 4

 

 

b2bsiemianowice@nomi.pl

661-391-177

Słota

Angelika

b2bsiemianowice2@nomi.pl

661-391-176

Starachowice

Ul.Radomska 10

Sławiński

Dawid

b2bstarachowice@nomi.pl

661-390-227

 

 

b2bstarachowice2@nomi.pl

661-390-018

Stargard Szcz.

Ul. Szczecińska 81

 

 

 

   

661-391-587

   

661-391-687

Świętochłowice

Ul. Chorzowska 19

Krauze

Marek

b2bswietochlowice2@nomi.pl

661-391-420

 

 

b2bswietochlowice@nomi.pl

661-391-160

Tarnów

Ul. Błonie 2

Wiatr

Artur

b2btarnow@nomi.pl

661-391-156

Kuta

Antoni

b2btarnow2@nomi.com

661-391-155

Tczew

Ul. Kwiatowa 4

Zieliński

 

Krzysztof

 

b2btczew@nomi.pl

661-391-373

b2btczew2@nomi.pl

661-391-376

Zamość

Ul. Wyszyńskiego 14

Brodaczewski

Arkadiusz

b2bzamosc2@nomi.pl

661-390-017

Łukasik

Michał

b2bzamosc@nomi.com.pl

605-763-579